Jdi na obsah Jdi na menu
 


Papírová Alternativa byla pro mě výzvou

6. 10. 2010
 Jiří  K o s

Nerad jsem přijal zprávu, že papírová verze Alternativy od příštího roku končí. Zůstane jen internetový web, který bude dostupný jen těm, kteří umí pracovat s počítačem a mají doma nebo v práci internet. Jiné řešení ale není k dispozici. Náklady na vydávání papírového časopisu jsou značné, sponzorů je málo a dotace šéfredaktora a vydavatele v jedné osobě nemůžou být nekonečné.
   Svou účast na tomto projektu jsem bral jako výzvu ke kvalitnější a hlavně aktuální spisovatelské činnosti. Mohl jsem zde kromě povídek a humoru předkládat své názory a připomínky k práci radnice a chodu města a jsem rád, že se i některé ty moje kritické připomínky objevily ve volebních programech stran jako kroky k lepšímu. 
   Alternativa ale žije dál  - i když si na ní nebudeme moci sáhnout a zalistovat v ní. S nadšením ji nadále čtu a mám radost, že se na její tvorbě podílí kvalitní tým lidí. A hlavně, že do ní píší i další obyvatelé Lomnice, kteří si jí za těch šest let činnosti oblíbili.
   Něco končí, jiné začíná. Musíme doufat, že se v našem městě časem objeví nová kvalitní tiskovina, která zaujme široký okruh lidí.
   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář