Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otevřený dopis pro tajuplného pana "LEO"

26. 11. 2010

V Jindřichově Hradci 24. 11. 2010


Vážený pane Leo,


 nesmíte se na mě zlobit, že reaguji na Váš příspěvek na stránkách ČSSD, nicméně bych Vám rád sdělil a ujistil Vás, že jsem člověk, který se může a umí podívat všem lidem na této zemi upřímně do očí.
    Je pravdou, že někdy díky nesprávně přenesené formulaci vět, vzniknou fámy a komplikace, proto bych rád vyzval ty, kterým jsem snad svým počínáním způsobil nějakou újmu nebo komplikaci, aby byli odvážní, vstřícní, upřímní a dokázali se podepsat pod svou kritiku druhých, anebo mě navštívili na mém  ,,velkém pozemku“ u mého domu. Byl jsem a jsem připraven přivítat každého spoluobčana, probrat s ním vzniklý problém a posléze se s pokorou omluvit, pokud jsem v něčem pochybil. Myslím, že cesta anonymů je cestou, kterou bychom se neměli vydávat, jelikož podle mě je tento postoj odrazem charakteru a osobnosti pisatele. Ale to je pouze ,,můj názor“.
   Jsem člověk vlastních názorů a životních směrů, nicméně ctím názor druhých a myslím si, že dokážu o názorech s druhým diskutovat a dojít k společnému závěru. Vždyť přece život by měl být radostný a ne smutný a plný záště. 
   Ještě pár slov k vyloveným rybkám, milý ,,LEO“. Snad jen, že ,,není všechno zlato, co se třpytí“.  A co se týče mého velkého pozemku u mého domu: Může ho mít každý, musí hlavně pro to něco udělat, protože, nic není na světě zadarmo, alespoň pro mě ne.

Děkuji, s úctou a pozdravem 

 Petr Doktor