Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj názor

27. 11. 2010

Jaroslav Auský ml.

Článek ing. Šarmana má zjevně co do sebe… Již jsem slyšel mnoho pozitivních názorů v pravdivost tohoto sloupku od různých občanů našeho města, ale na otázku proč nenapíší svůj názor veřejně se mi odpovědi nedostalo. Je možno, že se z neznámých důvodů bojí vyjádřit svůj názor? Chtějí dalších pár let sedět doma a stále v nezměněné formě šířit „jedna babka povídala“? Já si myslím, že Alternativa již pár let funguje a funguje dobře a pokud má někdo jiný názor, a ví, k čemu slouží klávesnice u počítače, může se pod každý článek osobně vyjádřit nebo ho i zlepšit, jak již psal pan Bicek, Je to „in“ a pokrok dopředu. Je to taková forma komunikace s lomnickými občany, která je tu veřejně nabízena, ale nikdo jí nechce využít. Srovnejte proto návštěvnost těchto stránek a reakce, sice pouze v mluvené formě, ale i tak: „Víš, jak Lumír psal ten článek?“ nebo „Četl jsi Alternativu?“ nebo „Ten Kos píše rád, co?“, to je slyšet v Lomnici, pravdou je, že jsem ještě neslyšel, že lomnická ČSSD umístila na své stránky nové, čtivé materiály. Nejsem proti ČSSD ani proti žádné z dalších stran, Lomnice je si myslím na politické spory malé městečko. Proto se připojuji k názoru, aby se i ostatní rozepsali a podpořili LOMNICI, jako město, vždyť za týden je tu Mikuláš a zatím jsem neslyšel, že by se někdo pokusil postarat o nadílku do rodin, kam se již mnoho let chodí a na kterou ti nejmenší tak netrpělivě čekají…

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkuji a souhlasím

(Kateřina Orlová, 27. 11. 2010 14:09)

Děkuji za nejnovější články Lumíra Šarmana, Radka Bicka, Jiřího Kose, Petra Doktora a Jaroslava Auského, děkuji za ně a souhlasím s nimi. Nemám co dodat, jen bych je opakovala.
Jenom malé upřesnění týkající se mikulášké nadílky v rodinách: Stejně jako posledních 20 let i letos nadílky v rodinách zajišťují lomničtí skauti. Děti naštěstí o nic nepřijdou.
Kateřina Orlová