Jdi na obsah Jdi na menu
 


Místo vděku msta

19. 8. 2010


   Jestli je v Lomnici člověk, před kterým by měl starosta města smeknout a chovat se k němu  v každém ohledu uctivě, pak je to Václav Rameš. Václav je osobnost s velkým O, obětavý člověk, který straně Nezávislých vyhrál první volby a dlouho vedl redakci Lomnických listů. Šel do místní politiky s úmyslem lidem pomáhat a ta mu víc vzala než dala. Především pak jeho volný čas, který mohl například věnovat psaní dalších knížek nebo publikovaní v novinách a v časopisech. Ale on se staral o LL a v podstatě nic za to nedostával. Rád jsem mu v tom pomáhal. Za všechno, co pro lomnické občany udělal, nakonec sklidil od vedení radnice obrovský nevděk a také nesmyslné obvinění. Lepšího kronikáře, který dělá svou práci zodpovědně a s láskou, město ještě nemělo. Proto si zaslouží mojí podporu a určitě podporu všech poctivých lidí. V jednom mém článku jsem napsal, že se vedení Lomnice zbytečně zbavuje odborníků a nahrazuje je průměrnými lidmi. A za tím tvrzením si stále stojím.
   Václava Rameše jsem pokaždé volil. Nevolil jsem celou stranu, ve které kandidoval, ale jeho jsem vykroužkoval. Občané Lomnice určitě chtějí letos změnu a napravit všechny ty špatné věci a nesmyslná obvinění. A při volbách určitě pořádně promíchají karty, aby žádná strana neměla rozhodující většinu, protože by potom nastala stejná situace jaká je nyní ve vedení města. Zastupitelé by měli o problémech a důležitých rozhodnutí na zasedáních  diskutovat a hledat shodu a ne aby byl výsledek hlasování dopředu znám. Pak někdy dochází k špatným rozhodnutím. Vždyť to všichni známe.
  
  
Jiří  K o s

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Václav Rameš

(lalala, 31. 8. 2010 9:30)

Jak, je vidět, vážený pane Kos, vůbec nemáte informace o lomnických kronikách. Chválíte někoho, kdo si to vůbec nezaslouží, protože kroniky občané neviděli dlouhých dvacet let. Vy jste snad kroniky z let 1989 - 2009 už viděl?