Jdi na obsah Jdi na menu
 


2022

Příspěvky

Vyjádření bývalé členky rady města Lenky Bäumlové

1. 2. 2022

Dlouho jsem zvažovala, zda vůbec podávat jakékoliv vyjádření k proběhlým událostem, protože jejich průběh se odehrával v nekorektní rovině, chaoticky a podle mého názoru bez řádného uvážení jednotlivých aktérů.

 

Proč odstoupili bývalí místostarostové Martin Němec a Martin Chrt?

25. 1. 2022

Kolem rezignace bývalého starosty, místostarostů a člena rady města Romana Bílka je stále trochu nejasno. Požádal jsem tedy oba bývalé místostarosty o vyjádření.

 

Vyjádření bývalých místostarostů města (Martina Chrta a Martina Němce)...

17. 1. 2022

Po dlouhém zvažování, zda reagovat, na rozhovor, z našeho pohledu zavádějící až urážející článek, jsme se rozhodli odpovědět. Jedním z hlavních důvodů byly časté dotazy našich spoluobčanů, co se vlastně na úřadě stalo.

   Musíme konstatovat, že uvedený rozhovor, urážky a pomluvy nás, bývalých místostarostů, zaskočil a překvapil. Dle naší společné doložitelné komunikace s bývalým starostou, prostřednictvím SMS a emailů, přes veškerá úskalí a problémy při spolupráci, neměl bývalý starosta k naší práci žádné výhrady. Spíše naopak.

 
 

Proč nemůže být Alternativa objektivní

12. 1. 2022

Alternativa vznikla jako papírový čtvrtletník v roce 2008 z potřeby vyjádřit odlišný názor, odlišný pohled. Byl to výsledek tehdejší frustrace opozičních zastupitelů Občanské demokratické strany v Lomnici nad Lužnicí. Pokus komunikovat s veřejností a sdělovat jí svá stanoviska, protože oficiálními kanály "tekla" jen ta, která prezentovalo vedení města a na zastupitelstva chodilo maximálně pár desítek lidí.