Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkaz před volbami

11. 10. 2021

Kateřina Orlová, 7. října 2021

Milí spoluobčané, chystáte se v pátek nebo v sobotu 8. a 9. října k volbám? Chci se jen ujistit. Mám totiž obavy, že to dopadnehouse-892312_640.jpg špatně a bude všechno při starém.

   Milí Lomničané, půjdete tento týden v pátek nebo v sobotu volit? Myslím, že je šance něco změnit. Hodně mi na tom záleží. Mám strach a přepadá mě úzkost z představy, že to tady půjde tímhle stylem stále dál a dál. A to by nebyla dobrá zpráva. Ani pro nás, ani pro naše blízké, ani pro kohokoli jiného. Nenechme se mýlit, že nám současný premiér přidává na důchodech a na výplatách. Bylo by jeho zásluhou, kdybychom dostávali příspěvek k penzi z jeho podniků, ale tak to není. A víc peněz v peněžence v současné době neznamená, že si víc koupíme, to snad vidíme všichni. Je až s podivem, jak dlouho působí v české politice člověk, kolem nějž je tolik nejasností, podezření, vyšetřování, stále a stále nedovyšetřených kauz, ač on všechno popírá a působí dojmem, že je čistší než to lilium. Je s podivem, že Kalousek je/byl prý „grázl“, ale současný premiér dobrák od kosti. Je divné, že dosluhující vláda v čele s premiérem má takovou podporu, ačkoli mnoha lidem nedokázala dostatečně ochránit hodnotu z nejcennějších, lidské zdraví a život.

   Milí lidé, chci se jen zeptat. Vám to nevadí? Půjdete volit? Nechcete něco trochu změnit? Budeme při volbách myslet na svou důstojnost, morálku a kulturu této země, na své blízké? Já to letos hodím jedné z koalic, buď SPOLU zastávající v nejlepším smyslu slova nostalgické hodnoty a zakotvení, nebo mladým liberálům z PirSTAN. Ostatně proč by měli o životě v České republice a jejím směřování pořád rozhodovat jenom lidé z dob již minulých?