Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děkujeme vám za poděkování

28. 4. 2021

Kateřina Orlová, 10. dubna 2021

Českobudějovické farnosti, Pastorační středisko českobudějovického biskupství a členové křesťanského Hnutí fokoláre připravili na velikonoční svátky sbírku dárkových balíčků pro zdravotníky z nemocnice v Českých Budějovicích, kteří se starají o nemocné s kovidem. Cílem sbírky bylo poděkovat za těžkou, náročnou a nedocenitelnou práci, kterou v nemocnici vykonávají. Balíčky mohly obsahovat tradiční drobnosti a pozornosti jako kávu, čaj, čokoládu, müsli tyčinku a podobně, a také lístek s poděkováním, se vzkazem, s povzbuzením.

a1.jpg

   Protože ve sboru Kos máme také fokolaríny, dostal se tento vynikající nápad i k nám, a podobnou sbírku jsme uspořádali také v Lomnici. Přispěli k ní nejen členové farnosti, ale nemalou měrou také ostatní občané z Lomnice. Celkem se sešlo 40 balíčků. Rozhodli jsme je poslat zdravotníkům do nemocnice v Jindřichově Hradci, kde byly předány na oddělení následné a rehabilitační péče. Dárečky udělaly těmto týmům velkou radost a obzvláště přiložený vzkaz.

a2.jpg

   Moc si ceníme všech příspěvků a projevů dobroty, velice děkujeme všem, kteří se symbolickým dárkem sami nesmírně obohatili.

   Na obrázcích sami vidíte, že se vaše díky dostaly na správné místo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář