Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po volnách na bazárek...

22. 10. 2017

Češi za rok utratí jedenáct miliard korun za knihy. Průměrně si každý z nás koupí každý rok pět knih. Kolik knížek prodáme na prvním bazárku v Lomnici?

Po účasti ve volební místnosti vás zveme na společný bazárek knížek, který knihy_stanky.jpgbude probíhat v sobotu 21. 10. od devíti do čtyř hodin odpoledne ve vestibulu Městského úřadu. Koupí knížek za dobrovolný příspěvek přispějete na opravu nové skautské klubovny skautského střediska 13 klíčů.
    Napečeme buchty, uvaříme čaj! Ideální příležitost se potkat a popovídat si, třeba o volbách, oblíbené literatuře nebo o tom, jaké to je, když se parta dobrovolníků pustí do přestavby dvoupatrového domu.

SBÍRKA
Vyjádřit podporu projektu a středisku můžete také darováním knížek. Sbíráme všechny žánry, od knížek pro děti po lifestylové časopisy. Sbírka probíhá v Čítárně na faře u kostela sv. Jana Křtitele (v úterý od 14:00 do 16:00 a ve čtvrtek od 16:00 do 18:00) nebo ve skautské klubovně (areál mateřské školky, od pondělí do čtvrtka od 17:00 do 18:00). Moc děkujeme za podporu, sdílení a šíření!

Více o nové klubovně na http://www.13klicu.cz/nova-klubovna/.

Zuzka Orlová