Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miloš Zeman hodil granátem (zase)

19. 2. 2016

Lumír Šarman, 27. ledna 2016

Už to vypadalo, že se po sedmnáctém listopadu prezident Zeman trochu ve svých vyjádřeních umírnil, což demonstroval i na jeho poměry docela „krotkým“ vánočním proslovem k národu. Jenže chyba lávky. Stačila návštěva Jihomoravského kraje, setkání s občany v Tišnově a přišlo to. Jako granát hozený do kurníku plného slepic. Následkem je hodně „nepořádku“.
   Co prezident přesně řekl? Cituji web ČTK České noviny: „Na pondělním setkání s občany v jihomoravském Tišnově se jedna studentka hlavy státu zeptala, jakým způsobem mohou lidé dosáhnout odstoupení premiéra (Sobotky). Zeman na to odpověděl: "Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta - a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta - a ta se jmenuje kalašnikov."
   Je takové vyjádření hlavy státu, týkající se předsedy vlády, na místě? Hlasujte v níže položené anketě. Vox populi, vox Dei.

 

 

Miniaplikace

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář