Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se vám líbí nové stránky města?

6. 5. 2016

Lumír Šarman, 22. března 2016

Říká se, že změna je život. Změna – alespoň na základě tohoto rčení – tedy www-mesta.jpgdo života patří. Stejně asi uvažovalo vedení našeho města, když se rozhodlo změnit dodavatele i vzhled jeho webových stránek. Minulou výkladní skříň Lomnice nad Lužnicí měla na starosti třeboňská firma Argon, lomnického občana Karla Vávřeho. Současné stránky dodává Galileo Corporation s.r.o., jejímž jediným společníkem je pak Dušan Procházka z Droužkovic u Chomutova.
   Novým stránkám města nelze upřít svěží vzhled a informační bohatost. Na titulní stránce najde návštěvník všechny klíčové informace včetně aktualit ze zdejšího dění. Turisté, kteří se o Lomnici chtějí dozvědět víc, si také v příslušné sekci přijdou na své. Zajímavou vychytávkou je také interaktivní mapa, kde jsou zaneseny místní obchody, instituce, lékaři, možnosti ubytování i sportu a možnosti ubytování.   
   Pokud se shodneme na tom, že Lomnice nad Lužnicí může do budoucna mnohem více těžit ze své historie a turistické přitažlivosti přírody kolem, jsou dobré webové stránky důležitým prostředkem, jak toho docílit. Nový restart www stránek se docela povedl. Rozhodující ale bude, jestli současná kvalita informací vydrží i do budoucna.
   A jak se nové stránky líbí vám? Hlasujte v naší anketě.

 

 

Miniaplikace

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář