Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaký byl rok 2015 - ANKETA

12. 1. 2016

Lumír Šarman, 29. prosince 2015

Současný rok už dávno „stříhá svůj metr“, jak se říkalo na vojně, když se někomu přiblížil odchod do civilu. Požádal jsem několik lomnických osobností o odpověď na otázku: „Jaký pro Vás byl rok 2015?“. Následují jejich odpovědi, zaslané převážně formou SMS.

Karel Zvánovec, starosta
   Rok 2015 patří po pracovní stránce a aktivitě k poměrně náročnému období, po stránce investic a rozvoje jsem v celku spokojen. V kulturně společenském životě vnímám pozitivnější posun. Za důležité považuji personální stabilizaci zaměstnanců MěÚ, pracovitost a odpovědnost RM. Určitá spokojenost panuje nad růstem naší ekonomiky, i když je stále ještě mnohé co zlepšovat. Bohužel znepokojující až alarmující  vidím situaci na celosvětovém politickém poli.

Petr Šafář, místostarosta
   Rok 2015 bych viděl jako úspěšný u realizovaných investičních akcí a doufám, že i v postupném zklidňování života ve městě. I když je negativ stále hodně, přál bych nám všem, abychom v novém roce mohli být optimističtí.

Jana Mlnaříková, ředitelka ŽŠ a MŠ
   Rok 2015 byl dobrý. Škola získala peníze z EU, mí nejbližší jsou zdraví, narodila se nám třetí vnučka. Co víc si přát…

Karel Vávře, podnikatel
   Jsem zdravej a spokojenej, takže super :).

Hana Bicková, zastupitelka
   Jako rok „předvolební sliby – chyby“, rok výdobytků a výhod pro pana starostu, členy rady a Tatran. Občan měl se svými požadavky – prosbami v tomto roce smůlu.

Vladimír Vácha, policista
   Pro mne jubilejní. V lomnické politice klidnější. V druhé polovině roku jsem byl pracovně víc zaneprázdněný – hlídání hranic.
 
Radek Bicek, policista – psovod
   Za mě a mou rodinu hodnotím minulý rok jen pozitivně. Všichni zdraví a v pohodě a to je nej. Přeji si, aby ty další roky byly minimálně takový :).

Martin Špale, živnostník a sportovec
   Z mého pohledu byl rok 2015 úspěšný jak po pracovní, tak po sportovní stránce. Povedlo se dát dohromady partu dětí, které chodí pravidelně sportovat.

Jan Václavovský, pracovník IKS v Třeboni
   Rok 2015 byl z mého pohledu velmi úspěšný. Téměř jsem dokončil školu, našel si práci a poznával krásy ČR.

Marcela Božovská, vedoucí souborů Javor a Javoráček a knihovnice
   Všeobecně přinesl uplynulý rok několik zásadních otázek a problémů, které nás donutily přemýšlet a odkrýt své vlastní názory a postoje. V soukromém životě mi přinesl radostné okamžiky v podobě úspěchu mých nejbližších. Celkově jsem ráda, že mi rok 2015 daroval právě řadu drobných radostí, které vyvážily starosti.