Jdi na obsah Jdi na menu
 


Travič(ka)

12. 6. 2014

Lumír Šarman, 4. června 2014

V září 2012 napsala na tyto stránky Martina Vávřová rozloučení s jejich psem, kterého někdo p7040086.jpgotrávil. Bylo to nepříjemné pro ni, pro celou jejich rodinu, ale i pro nás ostatní – sousedy z konce Nádražní ulice. Přemýšleli jsme a dohadovali se, kdo asi za otravou stál a nakonec došli k závěru, že sice skoro jistě pachatelku známe, ale neexistují jednoznačné důkazy pro její usvědčení…
   Uběhly necelé dva roky a situace se zopakovala. Tentokrát si své prožila naše rodina i další naši sousedi. Během třech týdnů v květnu jsme dohromady přišli celkem o dvě kočky a dva kocoury. Paradoxní je (doufám, že se to k traviči nebo travičce donese), že jsme minulý rok nechali naše obě kočky vykastrovat, abychom nemuseli v budoucnu řešit co s jejich potomstvem.
   Nevím, jaké trauma, psychická porucha nebo jen hloupost a zloba dovedly někoho z našeho okolí k tomu, že během dvou let zlikvidoval pět tvorů, kteří nejenom nám přinášeli radost. Vím ale jedno: každá negativní energie se svému vysílači vrátí. Dříve nebo později.
   Nemáte někdo kotě?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář