Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blesková anketa mezi lídry kandidátek:

16. 10. 2014

Jak hodnotíte výsledek voleb do zastupitelstva?

Karel Zvánovec (LKNK)
Jsme spokojeni. Musíme poděkovat voličům za důvěru. Myslím, že lidé pochopili naši strategii a snahu vyvést Lomnici z úpadku, do kterého se za posledních čtyři roky dostala. Lidé chtějí změnu směrem ke kvalitě a slušnosti.

Hana Bicková (ČSSD)
Blahopřeji vítězům. Z našeho výsledku jsem zklamaná. Voliči nedali v předvolební kampani na slušnost a slyšeli spíš na útoky, kterých jsme se my chtěli vyvarovat. Asi jim více vyhovovala agresivita. Chtěla jsem se dohodnout a spolupracovat se všemi. Od voličů jsem dostala nejvíce hlasů, za což jim děkuji. Bohužel naše kandidátka uspěla méně.
   Chtěla bych oznámit, že Roman Bílek se na základě naší dohody rozhodl nepřijmout mandát zastupitele. To samé udělá i Petr Baštýř. Roman Bílek vyzývá své bývalé kolegy ze zastupitelstva, aby nekandidovali na funkce ve vedení města a dali prostor svým novým kolegům.

Iva Nováková (Volba pro město)
Výsledek voleb mě nepřekvapil. Očekávala jsem ho. Teď nemá nikdo 8 hlasů a je třeba jednat. Jsem naladěná pozitivně.

Vladimír Vácha („Hasiči Lomnice“)
Náš výsledek je pro mě zklamáním, i když jsem vlastně čekal, že získáme jen jeden mandát. Blahopřeji vítěznému uskupení LKNK. S tím, že vyhrají, jsem počítal, ale ne tak výrazně.

Jiří Šteffl (ODS)
Je to propadák a já jsem si oddechl.