Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marie Břicháčková - hodnocení roku 2013

29. 12. 2013

Co pro mě znamenal rok 2013

brichackova.jpgSpousta starostí, ale i radostí. Ale jak už napovídá samo číslo 13, bylo více těch starostí. Nic nenadělám, život už je takový a musíme si ho vážit. A co naše městečko? Co zažilo?
   Budějovická ulice má novou kanalizaci a silnici, na náměstí stojí krásná telefonní budka, radnice má nová okna atd. Bylo málo kultury a ta, co tu je, tu obstarává kostelní sbor, za což mu patří náš velký dík. Bez něj by tu bylo mrtvo. Proč už se nepořádají akce typu čertovská veselice na Farské louce? Proč tu není občas nějaký koncert, divadlo pro děti?
   Celkově je tu takové divné smutno a na to turisty nenalákáme. Co třeba farmářské trhy jednou za měsíc? Lidé si dnes dávají větší pozor na to, co jedí a určitě by je to zaujalo. A co taková sauna? Zaslechla jsem na posledním zastupitelstvu, že je v pečovatelském domě, ale bylo by jí potřeba opravit a zprovoznit. Taková sauna lidi taky sbližuje.
   Hlavně by se měly urovnat vztahy na radnici. Není to dobrý příklad pro místní obyvatele a okolí. “ Milá městská rado, dej se do kupy a nedělej nám ostudu.,, Lidský vztah je křehká záležitost a je si ho třeba hýčkat, zvláště u někoho od koho něco chceme, potřebujeme a spolupracujeme s ním. Myslím, že by našim radním neuškodil kurz empatického chování. Řekla bych, že poslední kapkou bylo vánoční zastupitelstvo. Radní nejsou již k smíchu nám Lomničanům, ale celé Republice. Hlavně pan Řepa by se měl nad sebou rychle zamyslet, než přeteče míra snesitelnosti.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář