Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení roku 2013 - Jana Mlnaříková

26. 12. 2013

– ředitelka Základní a mateřské školy

Ačkoli končící kalendářní rok s číslem třináct nemusel být šťastný, pro mě jako ředitelku
byl. Proč tomu tak bylo? V tomto roce uspěla žádost grantového projektu Škola pro život v 21. století. Podpora výuky cizích jazyků,  čtenářské a finanční gramotnosti, materiální vybavení školy v oblasti ICT a akce z EVVO budou financovány z prostředků EU ve výši 2 100 000 Kč.
   Nová tělocvična je snem nejen mým, ale především našich dětí. Současní žáci se jí zatím nedočkají, ale velmi ocenili, a nejen oni, její nové sociální zázemí. Ti
nejstarší  kladně hodnotí i vznik posilovny v bývalých školních dílnách. Přemístění posilovacího nářadí zvětšilo nejen prostor, ale nabídlo větší časové možnosti pro odpolední a večerní aktivity, což má ohlas i u širší sportovní veřejnosti. Pomocnou ruku při úpravách nabídli i někteří žáci II. stupně.
   Ve spolupráci s rodinou se během roku zrealizovala celá řada akcí jak v ZŠ, tak v MŠ. Rodiče se školou skvěle spolupracují a vědí, že vzdělávání a výchova je během na dlouhou trať.
   Pedagogové mají svou práci rádi, žáky a děti učí zodpovědně a ve svých pedagogických dovednostech se neustále zdokonalují.
I nedávno připojená součást organizace, školní jídelna, je pro žáky školy a děti MŠ pozitivní posunem. Bezobjednávkovým výběrem ze tří druhů nabízených jídel, se může pochlubit jen málo školních jídelen v našem kraji.      Žáci kladně hodnotí pravidelné zařazování ovoce či mléčné výrobky po obědě, mikulášský balíček, velikonoční pomlázku apod.
   Já se snažím, aby zřizovatel věděl, co škola potřebuje, a aby věděl, že investice do této oblasti se několikanásobně městu vrátí v úspěšných lidech, kteří ve svém městě rádi žijí nebo ho zdárně reprezentují.
   Zodpovídat se zřizovateli, rodičům, žákům i kolegům zabere hodně času a stojí mnoho sil. Největší radost mi přinášejí všichni, kteří mi v mé práci pomáhají a uvědomují si její důležitost. Jak je určitě z předchozího zřejmé, patří jim poděkováním za spolupráci a přání krásných Vánoc a úspěšného roku 2014.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář