Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rada svůj názor na školní stravování nemění

12. 3. 2012

Lumír Šarman, 5. února 2012

27. ledna se mi nakonec dostalo odpovědi na otázky položené radě, které bez předchozí konzultace se mnou zveřejnil na stránkách ČSSD Roman Bílek. Od doby zveřejnění mého dopisu uběhly celé dva týdny a rada se konečně vyjádřila. Jakoby se předtím rozhodla trochu zpracovat veřejné mínění...
   Na první otázku "Změnil se nějak váš postoj k řešení situace kolem školního stravování po obdržení dopisu od Eurestu" odpověděla rada: "Ne". Vzhledem k tomu, že dopis odeslal Eurest už 30. prosince 2011, uběhl v okamžiku odpovědi na můj dotaz skoro jeden měsíc.
   Na druhou otázku "Jak hodláte na vstřícný krok Eurestu reagovat?" odpověděla rada: "Také vstřícným krokem. Byl pozván ředitel ... na jednání rady města. Bohužel se omluvil, nemůže se dostavit." To, že někomu nevyhovuje navrhnutý termín, je u zaměstnaných lidí docela normální. Bohužel už se rada nezmiňuje o tom, jestli došlo na hledání termínu vhodnějšího a jak to tedy nakonec dopadlo.
   Po textech, které k problematice školního stravování zveřejnily stránky místní socdem - což, je, jak se zdá, oficiální médium radnice (srovnejte ho s kvalitou informací přinášených stránkami města) to vypadá, že rada příliš snahy o dohody s Eurestem nemá a ty, kteří nabídli určitou pomoc při jednání, raději vhodnou pomluvou předem diskvalifikuje. Škoda. Opravovat stávající bývá většinou levnější než stavět nové.

P. S.: Pokud byly v poslední době uveřejněny nějaké další informace ke kauze na stránkách ČSSD, omlouvám se čtenářům za to, že s nimi nepracuji. Na tyto stránky totiž z psychohygienických důvodů zavítám maximálně jedenkrát měsíčně.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář