Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podařilo se jim to

17. 6. 2012

Lumír Šarman, 18. května 2012

Poslední dobou mi chybí inspirace pro texty, které jsem dříve uveřejňoval na těchto stránkách. Pravidelní čtenáři jsou možná otrávení. Já jsem nespokojený sám se sebou, protože mám pocit, že bych o něčem psát měl. Mám poslední měsíce fůru práce a trávím většinu času mimo naše miniměsto. Hlavně ale nemám inspiraci – nemám téma. Už týdny. A nejsem sám. Jedině stránky ČSSD, byť z větší části komentují celostátní dění a nikoliv Lomnici, žijí.
   Dnes jsem si uvědomil, kde je příčina nebo jedna z nich: otrávilo mě, jak se Lomnice posunula/neposunula po minulých volbách. Přes dva měsíce běží na těchto stránkách anketa zaměřená na hodnocení výsledků minulých voleb. Šedesát osm procent hlasujících vidí situaci hůře než před minulými volbami. Je zajímavé, že na stránkách ČSSD nikdy žádná anketa nebyla…
   Odstřižením zastupitelů nepatřících do vládnoucí koalice od všech klíčových aktivit, znechucením svých oponentů stylem svého vládnutí, spornými rozhodnutími jako je zřízení Služeb města, odchodu od spolupráce s Eurestem apod., které koalice v zastupitelstvu „převálcovala“, otrávili lomničtí socialisté atmosféru (nejenom) mezi zastupiteli natolik, že je to vidět i na počtu příspěvků na lomnických webech.

   Třeba jsou voliči ve své většině spokojení, kam jsme to došli.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář