Jdi na obsah Jdi na menu
 


Není bílkovina jako bílkovina!

13. 2. 2012

Lumír Šarman, 22. ledna 2012

Bílkoviny jsou podstatou všech živých organismů a plní v nich různé funkce: stavební, transportní a skladovací, zajišťují pohyb, katalyzují, řídí a regulují různé procesy a mají také funkci ochrannou a obrannou. Bez bílkovin bychom nežili.
   Pak jsou však bílkoviny, které nestaví, ale likvidují, které nezajišťují pohyb, ale paralýzu, a které regulují různé procesy tak, aby se to hodilo jenom a pouze jejich tvůrci. Tyto, na lžích, překrucování a zastrašování založené dezinformace jsem si před nějakým časem opět přečetl pod „objevným“ názvem ŠARIVARI na stránkách lomnické ČSSD. Nepopírám, že mě některá tvrzení nadzvedla. Jak snadno se tvůrce zmíněného textu nechá unést a bez ohledu na skutečnost překrucuje, manipuluje a snaží se vnutit čtenáři svou lež. Dlouho jsem přemýšlel, jestli budu reagovat na řádky lomnického Machiavelliho. Nakonec píšu.
   Bohužel jsme v Lomnici už delší dobu svědky bílkovin, které jdou daleko za hranici slušného a korektního jednání. Rád bych jejich tvůrce informoval, že mám dobrou paměť a několik důkazů, které ho mohou v řadě jeho tvrzení usvědčit minimálně z podsouvání nepravdivých informací veřejnosti.
   Nakonec bych rád zmínil dvě věci. Na mou žádost o informaci, kterou pan Bílek ve své pisatelské euforii nazval „výhružným dopisem“ mi rada dosud neodpověděla. Lhůta 30 dní vyprší 3. února. Poslední maličkost – pokud někdo někomu posílá otevřený dopis, tak ho samozřejmě může zveřejnit, ale měl by ho taky doopravdy poslat adresátovi, nejenom svým čtenářům, protože tak jim vlastně (pokolikáté už?) lže…
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář