Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. 12. 2012

24. 12. 2012

Marie Břicháčková, 25. listopadu 2012

Co myslíte, stane se něco? Je možné, že ano. Konec světa je předpovězen na 10 hodin majsky-kalendar.jpgdopoledne. Lidé vymýšlejí různé hrůzostrašné scénáře typu: dojde k energetickému kolapsu a země se ponoří do věčné temnoty, nepůjde elektrika, plyn, nepoteče voda. Tento stav má trvat zhruba tři dny a pak by se vše mělo pomalu vracet k normálu. Podle mne by tyto tři dny mohly stačit lidem na to,  aby se sami částečně zredukovali (rabování, přepadávání, nedostatek léků, vraždění a nemocní závislí na přístrojích).
   Dosti fantazírování, toto se přece může stát kdykoliv a ani bych se tomu až tak nedivila, matička Země taky nemůže vydržet všechno. Dává  to jasně najevo (povodně, hurikány, tornáda atd.). Nad tím bychom se měli zamyslet a dělat vše proto, aby se to nestalo. Stačí maličkosti, jako jsou třídění odpadu, neplýtvání vodou, elektrikou, plynem a neznečišťovat si prostředí kolem sebe. Proto bych třeba ráda  poprosila vedení města o více odpadních košů rozmístěných po obci. Velice často se mi stává, že seberu trus po psovi a nesu si ho až domů.
 Žijeme ve světě plném energie, každý tvor této planety je plný energie a bez ní by opravdu vše vyhynulo. Jen se s ní musíme ještě učit pracovat jak u sebe tak ji vnímat i u druhých.     Kdybychom si tohle uvědomili třeba 21. 12. 2012, je lidstvo možná zase na několik století zachráněno.

PS:  Jestli mám či nemám pravdu tak si radši nachystejme dost svíček, zajímavých knížek, punč na zahřátí a HLAVNĚ DOBROU NÁLADU.
 

 

Miniaplikace

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář