Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysvětlení k článku o Tatranu a bibli

Kateřina Orlová

Článek Od Tatranu k Bibli jsem zamýšlela jako lomnickou moralitu. Není objektivní zprávou o průběhu valné hromady Tatranu a už vůbec jsem ji nepsala s úmyslem Tatran poškodit. Letmý pohled účastnice schůze měl být jen úvodem k vyjádření, jak lze v ideálním případě řešit velmi obtížné mezilidské situace, které teď v Lomnici mnozí prožíváme. Vždyť i co je psáno v Bibli, bývá začasto ideálem, k němuž se při svém pozemském pachtění jen obtížně můžeme sotva přibližovat.
Především však chci uvést na pravou míru informaci o nedobrovolném ukončení členství jednoho z členů fotbalového oddílu. Je jistě zásadní vědět, že jeho členství bylo dobrovolně ukončeno již před dvěma lety a navíc shoda, že je nyní členem městské rady, je skutečně čistě náhodná. Během schůze jsem však skutečně nabyla dojmu, že jde o věc aktuální.
Činnosti místní tělovýchovné jednoty si upřímně vážím. Jistě ji oceňuje každý, kdo žije v Lomnici a není slepý. Vážím si těch, kteří se ve volném čase věnují bohulibé činnosti, kteří ji zajišťují organizačně, kteří se věnují vedením či trenérsky druhým, ale především těch, kteří se věnují dětem. Ode mě to není klišé, protože sama mám tři děti a vždy jsem si cenila a cením těch, kteří je pomáhali či pomáhají formovat, ať je to ve škole či při mimoškolních činnostech.
Pevně doufám, že spolupráce města s Tatranem bude i nadále dobrá, i když se třebas obě strany nebudou objímat. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď

(M.Řepa, 23. 2. 2011 21:13)

Vážená paní Orlová, nevím odkud čerpáte své informace o mém dobrovolném ukončení členství,ale já jsem stále členem TJ Tatran a nikdy jsem své členství dobrovolně neukončil.
M.Řepa