Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyjádření k posledním příspěvkům na stránkách lomnické ČSSD

11. 8. 2011

Lumír Šarman, 11. srpna 2011

Po nějakém čase jsem dnes zavítal na webové stránky LKNK, kde jsem bohužel nic nového neobjevil, za to na stránkách sociální demokracie je k dispozici hned několik aktuálních příspěvků.
   Už nějakou dobu si kladu otázku, jestli jsou stránky ČSSD určeny skutečně pouze členům a sympatizantům této strany nebo do jisté (do značné?) míry suplují oficiální stránky města, které pak postrádají patřičnou informační kvalitu. Lomnické listy nebo pozvánky na některé kulturní akce i jednání zastupitelstva se hned několikrát s předstihem (nebo jako na jediném místě) objevily na webu sociálních demokratů oproti stránkám města. Je to paradoxní, když vezmu v úvahu, že hlavním redaktorem těchto stránek je místostarosta Roman Bílek.
   Alternativa je pravidelným dodavatelem inspirace pro autory a dopisovatele výše uvedených oranžových stránek. To mě může jenom těšit. Někdo prostě nedokáže napsat komentář přímo k některému z našich článků a jde na to radši „od lesa“ (od hřbitova). Z čeho radost nemám a co odsuzuji, jsou příspěvky podobného typu, jakým je ten s lapidárním názvem „Alternativa“.  Jde zřejmě o dopis některé z přítelkyň (oficiální pojmenování členů) ČSSD. Nedozvíte se bohužel od které. Pod příspěvkem je absurdní věta dopsaná redakcí (Lomnických listů?), ze které (kouzlo nechtěného) člověka trochu zamrazí : “….v mírně upravené podobě přetiskneme.“ Anonymní (možná ne vlastní vinou) autorka píše poněkud schizofrenně, když nejdříve souhlasí s mou mini recenzí nových webových stránek města a pak mě označí za tak trochu grafomana, který pro město nic nedělá atd. Věřím, že pokud redakce Lomnických listů příspěvek otiskne, bude obsahovat i jméno autorky. Rád bych se jí zeptal, odkud bere své příkré soudy. Třeba bychom si o nich mohli společně popovídat. Anonymní „štěkání“ nejde brát příliš vážně. A uveřejňování podobných příspěvků dlouhodobých snižuje kvalitu celého webu lomnických socialistů. 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář