Jdi na obsah Jdi na menu
 


Styl pana místostarosty se nemění

14. 2. 2011

Lumír Šarman

Po několika týdnech, v průběhu kterých se na oficiálních stránkách města objevilo pouze to, co tam ze zákona být musí a prakticky nic jiného, navštívil jsem stránky naší lomnické oranžové strany sociálně-demokratické. První dojem byl docela pozitivní – bude co číst! Sebekriticky uznávám, že zatímco Alternativa díky mému zapojení do mezinárodního projektu v Mexiku prodělala zimní spánek, stránky ČSSD žily.

 

   Druhý dojem už tak pozitivní nebyl – všechny články, které jsem našel, napsal jediný autor.

boj.jpg

Roman Bílek.  Asi nikdo jiný nemá čas nebo inspiraci, řekl jsem si a začetl se. Po pár minutách jsem nabyl dojmu, že se v Lomnici mnoho nezměnilo, ačkoliv je dávno po volbách, po kterých vítězové vystoupili na pódium a získali vavřínový věnec moci. Přečetl jsem si, že bývalý starosta v doprovodu dalších dvou osob okupovali městský úřad a vyvedla je policie. To je něco! Kovbojka. Něco akčního. Nevím, jestli nás to posouvá k nalezení vhodného sloganu pro naše městečko, ale třeba ano. Lomnice nad Lužnicí – město zákopové války? Nebo spíš Vítejte v Kocourkově?

 

   Po přečtení dalších příspěvků jsem opět o něco moudřejší a vím, že základním úkolem myslivců není jen lovit, ale také zvěř plánovitě chovat, tedy s uvážením i krmit. Nejnověji mě (ne)zaujala informace o probořeném traktůrku Lomnice servis u Farské louky a smrti jedné fámy (naštěstí ne dámy). Á propos – přečtete si tento

článek

. Nemůžu se zbavit dojmu, že pan místostarosta pořád s někým bojuje. Proč proboha? Jeho uskupení vyhrálo volby, obsadilo radnici, opozici uklidilo z dohledu a určitě se nemá čeho obávat, protože dělá vše správně. Tak proč ten bojovný tón? Nerozumím mu.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář