Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lomnice či Kocourkov?

30. 7. 2011

Marie Břicháčková, 24. června 2011

Právě jsem dočetla příspěvek na místních stránkách ČSSD s názvem Střípky a střepy ze zastupitelstva. První co mě zaujalo, že příspěvek není podepsán, což se na druhou stranu ani nedivím, protože obsahuje spoustu gramatických chyb a jeho autor by se měl stydět a možná si i domluvit nějaké doučování z českého pravopisu. Obsah je plný osobní zloby, pohrdání a strachu.
   Na zastupitelstvu jsem byla a můj pohled je jiný a chvílemi jsem si připadala jak v Kocourkově.  Vadí mi, že se pan doktor Bílek chová k občanům i ke svým podřízeným i na veřejnosti s viditelným despektem. Při schvalování vyšší platové třídy paní Božovské mě překvapila reakce paní Šafářové, že by jí nepřidávala neb má pocit, že se nepředře. Myslím, že takové tvrzení by slušnému člověku vůbec z úst vyjít nemělo a pokud ano, měl by k němu doložit prokazatelné důkazy. Prodej pozemků v průmyslové zóně, jak píše náš anonym, prý sabotoval pan Krejník, ale pokud jsem dobře poslouchala, tak pan Krejník je pro prodej, jen nabádal ke větší opatrnosti, aby se někde nestala, nevratná chyba. V podobném duchu se vedlo celé zastupitelstvo, kterému opět vévodil pan doktor a jeho ovečky, které si nedovolí vybočit z řady.
   Lomnice nebo Kocourkov? Každý občan má na to jiný názor. Já se přikláním zatím spíše ke Kocourkovu, i když už jsem měla pocit, že nastává určité zlepšení, ale pak přijde anonym… Před nedávnem jsme byli vyzváni ke vzájemné snášenlivosti a spolupráci. Snažíme se, ale možná se to časem změní k lepšímu, uvidíme. Záleží to na nás lidech.