Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reakce na příspěvek na stránkách www.cssdlomnice.cz od údajného KS

12. 5. 2010

 

Jsem zaměstnaná na Městském úřadě v Lomnici nad Lužnicí a nedá mi reagovat na článek, který má na www stránkách údajná strana ČSSD Lomnice nad Lužnicí.


Ten dotyčný pod přezdívkou KS by mohl mít alespoň trochu soudnosti a podepsat se, když už řeší druhé lidi. Nechápu, jakým právem někdo napadá mou práci a její náplň a mě jako osobu samou.


Tyto články jsou mířeny cíleně proti některým lidem pracujícím na městském úřadě. Nechápu proč. Tím, že nesdílím názor strany ČSSD, přece neznamená, že jsem špatná a má práce nepotřebná. A už vůbec nechápu, co si tyto osoby, skryté pod přezdívkami představují pod pojmem demokracie (jak všichni píšou, že se chovají demokraticky) → Urážet lidi!


Já za svou osobu říkám, že toto v našem městě nechci.


Jsem rodačka z Lomnice, ráda jsem šla po škole pracovat do našeho města, protože lomnické lidi znám a nejsou mi jedno, ale co se tu poslední dobou děje je HNUS!...jak píše MUDr. Bílek HNUS FIALOVEJ!


A jak napsala moje 12letá sestra příspěvek na www.cssdlomnice.cz, který samozřejmě nebyl zveřejněn: „Jeden politik vedle druhého, ale ani jeden z nich nemá rozum.“


Protože, já na rozdíl od jiných lidí mám kus cti se podepsat

 

 

jmenuji se Monika Frolíková

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář