Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reakce na dění kolem obvodního lékaře v Lomnici

2. 6. 2010

 

Lomnice nad Lužnicí, 20. května 2010

 

Milé spoluLomničačky a spoluLomničáci,

  
vždycky jsem se stranil politických bitek a nehodlám svůj přístup měnit. Politikařit umí jiní lépe než já. Já svůj názor projevím ve volbách. To, co se však teď děje kolem lékařské praxe pana doktora je však opravdu alarmující a je třeba, abychom vzali pomyslné zbraně do ruky a Dr. Bílka si uchránili! Lidská hloupost a krátkozrakost nám všem může hodně uškodit! Pan Bílek je jeden z nejlepších lékařů, které jsem kdy poznal. Lidský a rozumný. Mně i mé rodině vždy obětavě pomohl. Nehledě na čas a na to, zda je "povinen".

 
Pan Bílek si může vybírat, kde bude působit. V minulosti mnoho schopných Čechů vyštvala naše společnost do zahraničí, kde se pak proslavili a prospívali. Neudělejme si ten samý průšvih v maloměstském měřítku! Pan doktor na to nedoplatí - škodní budeme my, Lomničáci. On nás nepotřebuje, my potřebujeme jeho.

 
Těch několik lidí, co se s Dr. Bílkem nesnesou, ať se registrují u jiného doktora a neotravují nám všem život!

 
Pane doktore! Prosím Vás, nenechte se odradit hrstkou hlupáků a zůstaňte v Lomnici.
Lomničáci! Vezměte rozum do hrsti a pak hned jej vraťte do hlavy!!! O politice se hádejme na radnici. V ordinaci jde o život!

 
Karel Vávře ml.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rozum má mladý Vávře na svém místě.

(¨josef jaros, 15. 10. 2010 15:54)

Neměl jsem zájem se nějakým způsobem vyjadřovat k dění ve městě přesto ,že jsem slyšel jací ,že jsou v Lomnici špatní lidé.Nemyslím si to když zde čtu a mohu říci,poznal jsem mnoho slušných lidí,jedno přikázání nás oslovuje nečin to co nechceš aby jiní činili tobě,je to o lidské tolerantnosti a klidném spolunažívání,každý potřebuje ke svému životu klid a tak je dobře ,že v Lomnici žijí lidé jako je pan Vávra a má svůj selský rozum kterého je v dnešní době potřeba jako soli.