Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anonymní platforma na stránkách místní ČSSD

12. 5. 2010

Lomnice n. L. 1. května 2010
 

Možná jste už navštívili stránky místní ČSSD/MUDr. Bílka a mysliveckého sdružení. Jde o zajímavý pokus skloubit politickou práci s lékařskou praxí a zájmovou činností. Podobný konglomerát jsem zatím na žádné webové stránce nezaznamenal. Pro nezasvěceného čtenáře se vynořuje řada otázek, jako například:

  1. Jsou ČSSD v Lomnici a další subjekty uvedené na jejich stránkách propojeny nebo jde jenom o úsporu nákladů a využití jedné domény?
  2. Patří myslivci pod ČSSD?
  3. A co hasiči, kteří mají na daných stránkách také svou rubriku?
  

V každém případě vás možná zaujme to co mě, když jsem se na stránky podíval. Pominu-li bojovnost až hulvátskost některých textů, zarazilo mě, že autoři takto autoritativně pronášených soudů se ani neodvažují pod ně podepsat. To se to strefuje do druhých, kteří léta projevují své názory a podepisují se pod ně. Anonymové, chce to možná trochu víc než jenom naštvanost, ale také pořádné argumenty nikoliv ty typu "jedna paní povídala" a pak se připravit, že ten, koho osočím, se může a dost možná se i osobně bude - bránit. Podepsat se, znamená dát svým slovům váhu podpořenou svou osobností. Nepodepsat se, znamená pouze vykřiknout...

  

V každém případě je dobře, že ti místní občané, kteří mají rádi ostřejší diskusi a radikální řešení, mají kde své názory sdílet. Věřím, že nezůstane pouze u slov a jejich energie se nějak zhmotní v konkrétní činy ve prospěch Lomnice.

 
Lumír Šarman

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář