Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje krátká úvaha o ČSSD

17. 8. 2010


   Přátelé se mě často ptají, co mám proti Mudr. Romanovi Bílkovi a já jim odpovídám, že vůbec nic. Pana Bílka si vážím jako člověka, který je ve svém oboru naprostá jednička – skvělý lékař a vynikající diagnostik. Je to moudrý člověk, určitě finančně zajištěný, proto mi nejde do hlavy, proč se stal členem levicové ČSSD. Tato strana má zcela jistě dlouholetou tradici – vždyť byla založena někdy v 60. letech 19.století, ale u mě selhala tím, že se 27. června 1948 sloučila s KSČ a pod rudou zástavou její bratři nedílnou rukou pomáhali vládnout komunistům. A vládli celých padesát let.
   I když díky několika emigrantům částečně působila i v ilegalitě, věrohodnost vykřesal až po revoluci v roce 1989 její nový předseda Miloš Zeman. Ale pak přišlo pro mě další zklamání a to díky opoziční smlouvě, kterou uzavřel Miloš Zeman s Václavem Klausem. ODS jsem tento nepochopitelný krok odpustil, ale u ČSSD to jaksi nedokážu. Oni vyhráli volby, oni chtěli za každou cenu vládnout a odmítli nabízenou koalici. A jaká je ČSSD nyní? Není tajemstvím, že měla v úmyslu po letošních parlamentních volbách nadále zadlužovat Českou republiku - bude to samé dělat lomnická ČSSD, když vyhraje volby?
   Proto nemohu pochopit, že si Mudr. Bílek, velký bojovník za svobodu a spravedlivost, vybral k dalším volbám právě tuto stranu. Jsou tu přece ještě TOP 09, Věci veřejné a nebo možnost založit další nezávislou kandidátku, ale stát se najednou „Socdemákem“?! A tak se možná občané Lomnice dočkají toho, že se v rámci předvolební kampaně nebude v ordinaci platit třicetikorunový poplatek, což bych jim moc přál. Aspoň v něčem ušetří.
   V každém případě je ČSSD lepší varianta než jít do voleb s KSČM.
  
Jiří  K o s

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odpověd

(josefjaros, 16. 10. 2010 13:56)

Jako volič a člen ODS Vám pane Kos odpovím,protože je ve městě ještě mnoho lidí kteří knučí po komoušských časech,Vy jako člen ODS to musíte vědět,lidé by stále chtěli a myslí si,že jim spadne něco z nebe,panečku co já se nahledal to království kde létají pečené holubi a co myslíte,našel,nenašel.Tak jsem to vzdal koupil starou Rychtu v Lomnici pokusím se jí dát pokud to někomu nebude vadit dohromady pak pronajmout a mám vyřešenou otázku s malým důchodem nebot se budu muset podělit s našimi nepracujícími cikánskými spoluobčany.Nejsem volič ani ČSSD ANI NK zvláště některých kteří spolupracovali s proslavenou složkou,která moji maminku poslala do kriminálu za to,že se staralo o nás 5 sourozenců a nechtěla se vzdát soukromého hospodaření.Píšu to proto,že jako Dr.Bílek jsem se stal terčem jistých tahů na šachovnici života v tomto městě,ale mohu Vám s klidným svědomím říci, tak sociální a slušný jako Dr.Bílek nebudu jsem totiž pravicoví volič a velice radikální, už nechci vidět jak nám vojáci bourají stáje pro 40 krav a další budovy,jak tajemník OV KSČ pro ideologii za dopis chce nechat mou maminku zavřít.Jen proto se musím k tomu vyjádřit už nikdy nedopustit aby Truhlář s pomocí KGB plundroval tento stát pracovitých lidí.