Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky v areálu Slověnického lomu - rozhovor (2011)

27. 5. 2011

"Pro letošní rok máme připravené nové aktivity, lepší systém značení a slev", říká v rozhovoru Iveta Farková, PR manažerka agentury COP provozující sportovní areál Slověnický mlýn.

V loňském roce jste poprvé zahájili činnost v areálu Slověnického mlýna. Splnila první sezóna vaše očekávání?
    Dá se říct, že ano. Celý areál byl před zahájením sezóny perfektně připraven a i s nepříliš slovenice---detsky-lanovy-park.jpgrozsáhlou a mohutnou propagací si k nám našlo cestu poměrně hodně návštěvníků. Pro letošní rok máme připravené nové aktivity, lepší systém značení a slev a proto doufáme, že budeme moct uspokojit ještě více vyznavačů adrenalinu a aktivní rodinné dovolené než v loňském roce.


Letošní hlavní sezóna se kvapem blíží. Máte připravené nové „taháky“ pro vaše návštěvníky?
   
Samozřejmě. Kromě aktivit, které už si mohli naši návštěvníci vyzkoušet vloni (lanový park, aquazorbing a lukostřelba), máme v COP Slověnický mlýn několik novinek. Patří mezi ně dětský lanový park (věrná kopie toho vysokého, ale v 1m nad zemí, pro děti od 100 do 150cm), lanovkový svět (kombinace unikátních lanovek a vysokých lanových překážek v 6-8 metrech), paintball, bungee running a také bumperball – absolutní novinku v ČR. Rozšířením nabídky jsou letos také programy pro školy a mateřské školky.


Areálem vám prošlo již několik stovek lidí. Jak byste popsali typického návštěvníka, který touží ochutnat outdoorové aktivity?
   
Myslím, že se to tak nedá zobecnit. Mezi naše návštěvníky patří rodiny s dětmi, skupiny kamarádů, zájmové kroužky a skupiny, sportovci, školy i mateřské školky. Každý si zde najde svoje – vrcholový sportovec i např. prarodiče s vnoučaty.

Odkdy vás v letošním roce můžou zájemci navštívit? Jakou plánujete provozní dobu v hlavní sezóně?
   
Letošní sezónu v COP Slověnický mlýn zahajujeme 14. května 2011 (10-18 hod). Otevírací doba bude v květnu a červnu o víkendech vždy od 10 do 18 hodin a o letních prázdninách každý den opět od 10 do 18 hod.

Jaké jsou nejčastější „zádrhely“ při vaší práci v areálu?
slovenice---paintball.jpg   Menšími nedostatky bylo v loňské sezóně chybějící občerstvení a také to, že osoby do 150cm výšky nemohly vyzkoušet lanový park, byly pro ně však k dispozici alespoň mobilní nízké lanové překážky. Pro letošní rok jsme vše napravili. Návštěvníkům bude k dispozici stánek s občerstvením a účastníci menší než 150cm se mohou těšit na dětský lanový park se vším všudy – tedy i s helmou, úvazkem, karabinami a jištěním!

Plánujete do budoucna další rozšiřování spektra aktivit či nějaké inovace?
   
Novinky pro letošní rok už jsme zmínili, plány pro další rok si prozatím necháme pro sebe. Můžeme ale prozradit, že i nadále chceme rozšiřovat nabídku aktivit v areálu COP Slověnický mlýn, aby si i návštěvníci, kteří jsou u nás už po několikáté, pokaždé vyzkoušeli něco nového, zajímavého a netradičního.

Děkuji za rozhovor. (Připravila Pavla Zvoňárová ml.)
 

Ceník nabízených aktivit:

  • vysoký lanový park – 200 Kč/osobu
  • dětský lanový park – 100 Kč/osobu
  • lanovkový svět – 150 Kč/osobu
  • lukostřelba – 50 Kč/10 šípů (150 Kč/1/2 hodiny, 300 Kč/1 hodinu)
  • aquazorbing – 50 Kč/5 minut
  • paintball – 150 Kč/osobu
  • bumperball – 50 Kč/10 minut/osobu
  • bungee running – 50 Kč/osobu

   Za zmínku stojí také slevy a výhody, které mohou naši návštěvníci využít. Slevu u nás získají majitelé Rodinných pasů a Senior pasů. Na vybrané dny chystáme ještě speciální akční nabídky, o kterých se návštěvníci včas dozví na našich stránkách www.slovenicky-mlyn.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář