Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa - vyvážet popelnice každý týden nebo ne?

10. 3. 2019

Lumír Šarman, 23. února 2019

Jednou z největších dosavadních změn spojených s novým vedením města je přechod na vyvážení popelnic každý pátek. Jde popelnice.jpgo řešení, které měl Spolek pro zdravou Lomnici ve volebním programu a jeho menší koaliční partner Společně pro Lomnici souhlasil s tím, že se po volbách stane z návrhu realita.
   Jak odhadl místostarosta Vladimír Augsten v rozhovoru pro Alternativu, zvýší se tak náklady na likvidaci odpadu o 60 až 70%, což znamená statisíce korun.
   Občanů se před zavedením změny nikdo systematicky nevyptal na jejich názor. Napadlo mě, uspořádat anketu a alespoň trochu radnici naznačit, jak to lidé s nutností vyvážet mají. Aby byl výsledek ankety statisticky významný bylo by dobré, aby se ankety zúčastnilo více než 50 domácností. Tentokrát tedy platí omezení, že lze hlasovat z jedné IP adresy (například domácího připojení k internetu) pouze jednou. Pokud Vás výsledek zajímá, řekněte o anketě dalším lidem, ať také zahlasují. Pokud máte na vyvážení odpadu jasný názor, pošlete mi ho a já ho obratem zveřejním.

 

 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář